Wasze opinie

Jakiś czas temu zacząłem stosować Pheromax. Kobiety rzeczywiście zaczynają zachowywać się w zupełnie inny sposób – stwierdzam, że mogą być nawet natarczywe. Jeżeli ktoś właśnie tego oczekuje – to zachęcam jak najbardziej! Sam miałam wrażenie, że one zaraz mnie po prostu zjedzą!

Basia

E no, pozytywnie! Swego czasu byłem grubym prawiczkiem, a teraz… no jest o wiele lepiej. Zarabiam całkiem dobrze, laski na mnie lecą, moje samopoczucie się poprawiło. Przez to znalazłem też motywację by się za siebie zabrać. Nie tylko pachnę, ale i wyglądam o wiele lepiej niż kilka lat temu. A mówili, ze będę prawiczkiem do końca studiów!

Maniek

Zacząłem tego używać to i laski do mnie na imprezie zagadują. Żyć nie umierać.

Morgen

Hmm… może i trochę w ten sposób oszukuje się naturę. Ale nie każdy ma po równi – nie każdy ma dobrą prezencję, czasem jest nieśmiały i po prostu potrzebuje takiego wspomagacza… więc zainwestowałam i czuję się o wiele lepiej. Bo wreszcie ktoś zwraca na mnie uwagę, na mnie a nie na moje kumpele.

Ania

Dobre feromony muszą trochę kosztować. Są tacy co kupują za dwadzieścia złotych i się dziwią, że nie działa, albo wręcz mówią że działa – z tym że to efekt placebo. Prawdziwe feromony są drogie, ale ich działanie jest niesamowite. Ale to wiadomo – za wysoką jakością idzie wyższa cena, trzeba to sobie uświadomić, a nie narzekać.

Rich